Полька Саксонії

Листопад
21
Грудень
5, 19, 28НГ
Січень
4*, 5*, 16
Лютий
6, 20
Березень
5СП, 12, 19
Квітень
2, 16, 29М, 30М
Травень
2*, 7, 15, 21, 28

КраківВелічкаБерлінДрезденЛейпциг - Потсдам

День 1
ЛЬВІВ. Зустріч кожного туриста
09:00 – переїзд в Польщу, містоКраків. Рекомендуєм - відвідування 
«Аквапарка» (вх. квиток оплачується додатково - 35 злотих) - один з найбільших в Европі. Море вражень і адреналіну, до Ваших послуг все, що душі завгодно: 3 басейни, гірки, довжиною понад 768 м., підводні теченії, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій, бар, фітнес зал. Поселення і ночівля в готелі.

 

 

День
КРАКІВ - ВЕЛІЧКА.
 Сніданок. Виселення з готелюОглядова екскурсія по місту «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди... Найстаріша частина містаРинкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Яггелонський університет, середньовічний центр торгівліторгові ряди Суккеніци, де ми зможемо придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини… І не забудьте прогулявшись по Королівському замку і помріявши над Віслою кинути монетку з висоти курганів щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу… Вільний час. 
Рекомендуємо відвідати “Соляні Копальні “Велічки” (дорослі-25 €, діти до 12 років-20 €) - найстаріше солеварне підприємство на польських землях, яке функціонувало більше 7 сторіч, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, мости, численні скульптурні витвори. Тут ми побачимо чаруючий погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старих легенд, оригінальна техніка і інструментдають можливість відчути чудову силу природи!
Переїзд в бік Німеччини. Поселення і ночівля в транзитному готелі.

 

 

День 3
БЕРЛІН Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю Німеччини
Оглядова екскурсія «Зізнання Берліну» по одному із найдивовижніших і найяскравіших міст на землі, де сучасність і традиції доповнюють одне одного дуже гармонійно, що найкрасивіші і таємничі куточки відкриті для нас. Розкішна будівля Рейхстагу, Берлінський кафедральний собор, музейний острів, Бранденбурзькі ворота! Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше, потрапляє під магічну привабливість, його живого і невимушеного шарму ... Вільний час. 
Рекомендуємо відвідати «розкіш королівського міста - палац Шарлоттенбург». Нас очікує екскурсія по найкрасивішому палаці Берліну, резиденції пруських королів: вишукана палацова архітектура, елегантний парк, прекрасна колекція китайської порцеляни, а також картин і малюнків французьких і німецьких художників 18 століття (дорослі-25 €, діти до 12 років-20 €).
Рекомендуємо екскурсію «Зачарований Берлін» (дорослі-15 €, діти до 12 років-10 €). Ми будемо насолоджуватися красою найсучаснішою площі Берліна - Потсдамер Платц, помилуємося бульваром Зірок, театром, де проводиться відкриття та церемонія нагороджень знаменитого міжнародного кінофестивалю Берлінале, а прогулюючись історичним центром міста, відчуємо себе гостями в колишніх століттях ... 
Увечері місто повністю змінюється, запалює ліхтарики як свічки і одягає маску загадковості і романтики ... 
Поселення в готель. Ночівля в готелі.

 

 

День 4
БЕРЛІН – ЛЕЙПЦИГ – ДРЕЗДЕН. Сніданок. Вільний день в Берліні. 
Запрошуємо отримати насолоду від краси двох чарівних Саксонських родзинок: «міста поетів – Лейпцига і Саксонського монарха – Дрездена» (дорослі-45€, діти до 12 років-35€). Спочатку ми відвідаємо місто мислителів і поетів - Саксонський Лейпциг. «Містечко біля лип» вражає своєю гармонійною атмосферою: численні парки, озера, вузенькі вулички і споруди 16-го і 17-го століть. Екскурсія «Лейпциг - місто музики»: Ринкова площа, стара біржа, чудова Старая ратуша XIV століття, прекрасна церква Томаскірхе, в якій був хрещений Вагнер, знаменитий Лейпцигський університет - один з найпрестижніших в Німеччині, церква Св. Томаса, де працював органістом Іоган Себастьян Бах. А Моцарт і Мендельсон виконували тут свої безсмертні твори. Прогулючись тихими вуличками, відчуємо ритм і традиції часів романтизму! Далі відвідаємо місто казку, місто мрію… Экскурсия «Саксонский монарх – Дрезден». Дрезденський оперний театр - один із найкрасивіших у світі, розкішний Цвінгер із неперевершеними колекціями, Резиденція правлячої династії Веттинів, величний комплекс в стилі ренесанс, і це ще не все....! Адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простяглась тераса Брюля. Дрезден - це широка Ельба, по якій так приємно ввечері здійснити прогулянку на старовинному кораблику, це ситна саксонська кухня, вишукане саксонське вино і загадковий саксонський діалект...
Вільний час в місті. Повернення в Берлін. Ночівля.

 

 

День 5
БЕРЛІН – ПОСДАМ Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Берліні. 
Запрошуємо відвідати колишню резиденцію пруських королів, яка об’єднує різні епохи і стилі -Потсдам (дорослі-35€, діти до 12 років-25€). Голандський квартал, російське село Олександрівка, ворота Науенер Тор, Бранденбурзькі ворота, які зведені давніше, ніж у Берліні (!), Старий млин – символ пруського правосуддя і законності, - все це Ви побачите в Старому місті. А далі нас чекає палац Цицилінхоф - місце проведення Потсдамської конфереції, а також парк Сан Сусі -один з найкрасивіших в Європі парків з фонтанами, скульптурами і каналами, Китайський чайний будиночок, оранжерея, – вся ця незабутня краса полонить Вас з першого погляду! Повернення в Берлін. 
Є можливість відвідати: 
• музей Пергамон - архітектурні шедеври Древнього світу: знаменитий Пергамський вівтар - одне з семи чудес світу, ворота Іштар з Вавилону, ворота Мілетського ринку – і всі ці скарби в оригіналі! (дорослі-25 €, діти до 12 років-15€) 
• найбільший зоопарк в Європі і один з найбільших зоологічних садів в світі, Zoologischer Garten: прудыставки, фонтани, озера, водоспади, акваріум, екзотичні рослини, і милі премилі, маленькі і великі звірятка. Недаромно жителі столиці стверджують: «Не знає Берліна той, хто не був в Берлінському зоопарку» (вх. квитки опл. додатково - 12€/6€). 
• чарівний водний світ - "Центр морського життя" Казкові кімнати, переплетені вигнутими коридорами з прозорими склепіннями, за якими живуть тисячі річкових, озерних і морських мешканців (вх. квитки опл. додатково –15€/10€) 
Повернення в Берлін… Вільний час. Виїзд в Україну.

 

 

 

День 6
Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова приблизно в 12:00 – 13:00. 
Подарунок від компанії - Пішохідна екскурсія “Тільки у Львові...” Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері підземелля Старої Аптеки, а кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...

 

 

Вартість стандартної програми:

 

 При оплаті замовлення:
Дорослі
Діти
до 12 років
 Більше 8 тижнів
 188 €
 138 €
 Більше 3 тижнів
 218 €
 168 €
 Менше 3 тижнів
 238 €
 188 €

 

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* Сезонна доплата (зміни тарифів і вартості туру); 
НГ-Новорічні свята 28.12. (Зміни програми, тарифів і вартості туру). 
М.П. - Травневі свята 29,04, 30,04 (зміни програми, тарифів і вартості туру)
С.П. - Програма туру по спецпропозиції (зміни програми, тарифів і вартості туру)

Вартість Різдвяної програми (виїзди 04.01, 05.01 ):

 

 При оплаті замовлення:
Дорослі
Діти
 до 31/10
 218 €
168 €
 до 11/11
 248 €
198 €
 після 11/11
 268 €
218 €

 

ШТРАФНІ САНКЦІЇ: 
• При відмові від туру до 10.10. 2011 штраф - 30 € на людину. 
• При відмові від туру до від 11.10.11 до 10.11.11 року штраф - 70 € на людину. 
• При відмові від туру з 10.11.11 до 01.12.11 штраф - 70% вартості туру
• При відмові від туру від 02.12.2011 чи пізніше штраф - 100% вартості туру
• Консульський збір НЕ повертається після подачі документів.
 

ВАЖЛИВО! 

• Документи на Різдвяні тури приймаються до 04.12.2011 року

Вартість включає
• зустріч представником компанії; 
• проїзд по маршруту автобусом єврокласу; 
• проживання в готелі 3*, сніданок; 
• оглядові екскурсії згідно програми; 
• страхівка (групова); 
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту; 

Подарунок від компанії: 
екскурсія по Львову

Вартість не включає
 

• рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
• проїзд в громадському транспорті; 
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри); 
• консульський збір - 35€ (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму) КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ. 


ВАЖНО
• Доплата за одномісне розміщення + 80 євро / тур. 
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах! 
• Документи приймаються від 60 до 20 днів до виїзду. 
• Під час туру ПАСПОРТИ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! 
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У спеціальну анкету, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються).
 
• Фірма залишає за собою право змінювати кількість, день та час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні. 
• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д. 
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса. 
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Просимо Вас ознайомитись з основними правилами і корисними порадами тут!

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ