Закарпаття - край сонця та вина!

Україна  
Квітень Червень Серпень
30 28 24

 

ЧинадійвоСиневирБерегово

 

Львів-Шипіт-оз.Синевир-Хуст-Іза-Нижнє Селище-Берегово-Мукачево-Чинадійово-Львів

 

день

8.15 збір групи на залізничному вокзалі8.30 Виїзд зі Львова.
Переїзд на територію Закарпатської області.
Водоспад Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття. Назва водоспаду „Шипіт” походить за його гучне звучання, яке вдалечині чується як шепіт. Вода у водограї спадає численними мальовничими каскадами, зачаровуючи поглядиШипіт справляє величезне враження. Його води несуть свіжість і прохолоду для тіла, а також спокій та гармонію для душі.

КарпатиЗакарпаттяШипітСиневир

Наступним пунктом нашої подорожі є озеро Синевир. Тутешні краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинами, щоспадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець. Звідси і народна назва озера — Морське око. Не дарма озеровважається однією з візитних карток Українських Карпат.
Поселення в готель близько 
20.00 Вільний час.

день

9.00 Факультативно: Страусина ферма функціонує з 2002 року та з тих пір користується великою цікавістю у туристів, перші страуси були привезені із Словаччини та Намібії. Закарпатський клімат досить добре сприймається "іноземцями". (30 грн)

Іза - вважається столицею лозоплетіння на Закарпатті. Проїжджаючи центральною вулицею села майже біля кожної хати можна побачити справжні витвори мистецтва із лози: столи, стільці, крісла-гойдалки, етажерки, тумбочки, вази, шкатулки, кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри, тощо. Торгівля тут завжди йде жваво...і ми теж до неї приєднаємось.

Страусина фермаІзаUaSyrovarnia1

Переїзд в Нижнє Селище відвідання Селиської сироварні – це соціальний проект, започаткований жителями Н.Селища за європейськими стандартами. Вона переробляє молоко від сільського населення, яке проживає неподалік, з метою виготовлення якісного сиру. Тут можна продегустувати 3 сорти сиру з вином (факультатив -25 грн). А хто матиме бажання зможе їх придбати.

Поселення в готель близько 18.00. Вільний час. 

3 день

9.00 Переїзд у місто Берегово, що славиться не лише як осередок угорського населення та виноробів. Тут є ще одна цікавинка — термальний басейн на базі «Закарпаття». До Берегово приїжджають і відпочити, і підлікуватися. Термальна вода, насичена сіркою, кремнієм та іншими елементами, аналог хімічного складу якій знаходиться лише в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Купання у термальному басейні (30 грн/год). Вільний час.

Закарпаття - один із центрів виноробства, тут практично кожна сім'я вирощує різноманітні сорти винограду. Сьогодні Ви матимемо унікальну можливість відвідати один із підвалів в(факультатив — 42 грн), де виготовляється та зберігається справжнє вино. Також Ви зможете продегустувати кілька видів хорошого закарпатського вина. А кому сподобається може придбати його для себе та друзів.

Переїзд у Мукачево. Відвідання замку “Паланок”- древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами...

Термальний бесейнЧинадійвоПаланокБерегово

По дорозі до Львова ми відвідаємо ще одне місце - Чинадійово. Через вхід з написом Санаторій "Карпати" ви попадаєте у розкішний парк з його більш як 40 видами жителів, серед яких самшит, катальпа, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук та маса інших ботанічних перлин. Ще трохи - і вже за кронами дерев видно високу башту, прикрашену годинником та родинними гербами. І тут перед нами відкривається панорама з діснеївських мультиків. Сірий палац з гостроверхими, шпилястими вежичками вкритими червоною черепицею. Ввійти у нього можна через 12 входів, прогулятися 52 кімнатами, оглянути навколишні пейзажі крізь 365 вікон.....Це мисливський палац графів Шенборнів.

Також на території санаторію міститься джерело “Краси та Молодості”. Його дію ви зможете випробувати на собі.

Повернення до Львова близько 22.00

 

 

Вартість туру

475 грн дорослий

465 грн діти до 13 років

 

У вартість входить:

екскурсійне обслуговування

- транспортне обслуговування згідно програми

- проживання 

- страхування

 

У вартість не входить:

харчування 

- вхідні квитки: Замок Шенборна (5 грн. дорослі, 2 грн. діти), Мукачівський замок (10 грн. дорослі, 5 грн. діти), термальний басейн в Берегово (50 грн./год. дорослий і 30 грн./год. дитячі квитки), Національний парк “Синевир” (10грн. дорослі в т.ч. студенти, 5 грн. діти), водоспад Шипіт (3 грн. дорослі, діти б/к).

- особисті витрати

- факультативні програми: дегустація сиру з вином — 25 грн, страусина ферма - 30 грн

Агентська знижка:
Дорослі - 60 грн
Діти - 50 грн