Віртуозна мазурка!

 
Грудень
18
Січень
21
Лютий
18
Березень
17
Квітень
14, 28М
Травень
19

 

КраківОйцов - Ченстохово - Торунь - ГданськГдиняСопот - Варшава

 

День 1. 
ЛЬВІВКРАКІВ 
ЛьвівЗустріч кожного туриста. 08:30 – Збір на з.д. вокзалі 
09:00 - переїзд в Краків. Поселення в готель
Рекомендуємовідвідування “Аквапарку” (8€) - один із найбільших у Європі. Море вражень та адреналіну, до Ваших послуг все, що душі завгодно: 3 басейни з озонованою водою, гірки, довжиною більше 768 м., підводні течії, джакузі, гідромасаж, сауна, солярій, бар, фітнес зал.
Повернення в готель. Ночівля

 

 

День 2. 
КРАКІВОЙЦОВ - ВЕЛІЧКА 
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Кракову «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце де переплітаються легенди, найстаріша частина містаодин із найстаріших університетів Європи - Яггелонский університет, середньовічний центр торгівліторгові ряди, де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини… І не забудьте прогулявшись поКоролівському замку і помріявши над Віслою кинути монетку з висоти курганів щоб знову сюди повернутися і побачити цю незабутню красу….. Вільний час.
Пропонуємо екскурсію в "Польську Швейцарію" - Ойцов і Пяскову Скелю (15 евро) - чудовий ландшафтмальовничі вапнякові скелі, вузькі річки, фантастичний камінь "Булава Геркулеса", над дорогою руїни замків на скелях, які називали "Орлиними Гніздами", добре збережений ренесансний замок Пяскова Скеля (Малий Вавель)який вважається найкрасивішим польським маєткомПовернення в Краків
Рекомендуємо відвідати “Соляні Копальні “Велічки” (20€) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало більше 7 сторіч, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, мости, численні скульптурні витвори. Тут Ви побачите чаруючий погляд підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних розробок, а також експонати, які відтворюють атмосферу старих легенд, оригінальна техніка і інструментдають можливість відчути чудову силу природи!
Ночівля.

 

 

День 3. 
КРАКІВ - ЧЕНСТОХОВО - ТОРУНЬ 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто, де народився Миколай Копернік – Торунь
По дорозі відвідування «Духовної столиці Польщі» - монастирський комплекс на Ясній Горі в Ченстохово (10 €) – одного із найважливіших центрів релігйного культу в християнському світі. В Монастирі Паулінов збереглась дивовижна ікона з зображенням Богоматері з Дитям (Чорна Мадонна), написана за візантійською традицією і подарована монастирю ще в 1382 р. 
Приїзд в Торунь. Запрошуємо на екскурсію «Слідами Коперніка»: будинок і університет Коперніка, Староміська площа, ратуша, костел св. Яна, в якому зберігається знаменитий дзвін "Tuba Dei" (Сурма Господа), другий за величиною після краківського Сигизмунда (7 тонн). Торунь славиться і єдиною в Польщі "пізанскою" вежею, лише називається вона тут Krzywa Wieza (крива вежа). Рекомендуємо скуштувати один із найсмачніших кулінарних символів Польщі - торунські пряники!
Поселення в готель. Ночівля.

 

 

День 4. 
ТОРУНЬ – ГДАНСЬК - ОЛІВА 
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в «Балтійське Trojmiasto» - світ білих вітрил, яскравого сонця, казково-блакитної води, прекрасних пляжів, старовинних міст і середньовічних замків… 
Екскурсія "Золота Брама Речі Посполитої"! Старовинна Королівська дорога, прикрашена будівлями Золотого дому, двору легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі якої місцеві жителі могли привітати королів! Скарб Гданська - Мар'яцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін. Інтер'єр костелу вражає чудовими творами мистецтва: великий Вівтар Ферберів (15 століття), орган, 14-метровий астрономічний годинник, єдиний в Польщі, який показує зображення більше десяти планет. Вільний час. Пропонуємо відвідати скарб Гданська, Мекку пришильників органної музики – кафедральний собор в Оліві! Один із найбільших пам'яток готичної архітектури Польщі, відомий чудовий органом з надзвичайним звучанням, бароковим декором і фігурками, що рухаються (по можливості, відвідування органного концерту, який містить у собі частинку середньовічних містерій).
Поселення в готель. Ночівля. 

 

 

День 5. 
ГДАНСЬК – МАЛЬБРОК - СОПОТ – ГДИНЯ 
Сніданок.
Екскурсія «Бурштинове намисто Балтики». Неймовірно затишний і красивий Сопот - "музична перлина Балтики", містечка піщаних пляжів, ласкавого сонечка і Міжнародного Пісенного Фестивалю. Прогулянка по найдовшому в Європі пірсу, який тягнеться на декілька сотень метрів в море – вишукане місце для романтичних побачень, зустріч заходів і сходів сонця... Переїзд в вітрильну столицю Польщі -Гдиню, створену "білими птахами океанів". В Гдине по-особливому відчувається морський характер міста: один з найкрасивіших в світі корабель-музей - "Дар Помор'я", Океанаріум з дивовижними рибами тропічних морів, будівлі-кораблі з вікнами в стилі ілюмінаторів і мачтами, Сквер Костюшко — символ міста на набережній, де б'ється серце міста… 
Запрошуємо Вас в «Подорож по середньовіччю» (35€/20€) - величний замок Мальброк, на березі ріки Ногат. Середньовічна резиденція Великого Магістра Тевтонського ордена з 700-літньою історією підкорює архітектурною величчю і суворою красою: великі вежі і маленькі башточки, фортечні стіни з переходами і бойницями, залізна брама і підвісні мости - зберігають ауру загадковості і чарівності… 
А колекції бурштину, старовинної зброї і лицарських обладунків перенесуть Вас у часи могутності хрестоносців! 
Повернення в Гданськ. Ночівля.

 

 

День 6. 
ГДАНСЬК - ВАРШАВА 
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в столицю Польщі - Варшаву - місто королівських резиденцій, місто музики Шопена, місто, якомувластива неповторна і унікальна атмосфера... Оглядова екскурсія по Варшаві "Благородні царі і справжні королі" - чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції: Королівський палац (колишня резиденція останнього короля Польщі) і Лазенковський палац з парком! "Старе Място" - зачаровує кольоровими будиночками з декоративною скульптурою і розписами; суворо-величні костели, на чолі із найголовнішим і найдавнішим - костелом Святого Яна, колона Сигизмунда ІІІ Вази, палац Радзивилів - діюча резиденція президента. Вся ця краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці -Варшавська Сирена, яка передбачила рибалкам, що тут буде засноване велике місто. І найцікавіше, що це передбачення здійснилось...
Виїзд в Україну.

 

 

День 7. 
ЛЬВІВ 
Прибуття до Львова приблизно в 09.00 – 10:00. 
Подарунок від компанії - Пішохідна екскурсія "Тільки у Львові..." Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері підземелля Старої Аптеки, і кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...

 

 

 

 При оплаті замовлення:
Дорослі
Діти
до 12 років
 Більше 7 тижнів
 235 €
 220 €
 Більше 6 тижнів
 245 €
 230 €
 Більше 5 тижнів
 255 €
 240 €
 Менше 5 тижнів
 265 €
 250 €

 

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* Сезонна доплата
 (зміни тарифів і вартості туру); 
М.П. - Травневі свята 28,04 (зміни програми, тарифів і вартості туру)


У вартість входить:
• Зустріч представником компанії; 
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу; 
• Проживання в готелі 3*, сніданки; 
• оглядові екскурсії згідно програми; 
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту; 
• Страхування (групове). 

Подарунок від компанії: екскурсія по Львову. 


У вартість не входить: 
• Рекомендовані програми; 
• Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
• Проїзд в громадському транспорті; 
• Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри); 
• Консульський збір - 35€ (окрім тих категорій громадян, які звільнені від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно договору про спрощення візового режиму)
КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ. У РАЗІ ВІДМОВИ КОНС. ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.


ВАЖЛИВО:
• Доплата за одномісне розміщення + 100 євро / тур
• Оплата туру здійснюється в гривнях за фіксованим комерційним курсом. При кожному замовленні курс уточняти 
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах! 
• Документи приймаються від 60 до 20 днів до виїзду. 
• Під час туру ПАСПОРТИ ПЕРЕБУВАЮТЬ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! 
(БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА У спеціальну анкету, який ознайомлений і згідний з цим пунктом, документи в роботу не приймаються). 

• Просимо звернути увагу: гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д. 
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса. 
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік. 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Просимо Вас ознайомитись з основними правилами і корисними порадами тут!

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, 
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ