Навколо Львова за 5 днів


Маршрут: Львів - Олесько - Підгірці - Золочів - Жовква - Крехів - Львів
Дата виїзду: під запит
Тривалість: 5 днів

940 грн.


Навколо Львова за 5 днів

 

ЛЬВІВ  - ОЛЕСЬКО - ПІДГІРЦІЗОЛОЧІВ - ЖОВКВА - КРЕХІВЛЬВІВ

 

Прибуття до міста королівських левів. Пішохідна екскурсія по старому місту "Легенди старого Львова" : Ви побачите Успенську церквуколиску стародавніх ікон та різнобарвних вітражів; монастирський домініканський костел Божого тіла; підземелля аптеки-музей (вх. квитки-5 грн.). Площа Ринокперлина епохи Відродження: міська Ратушавипробуйте свої сили і спробуйте подолати 400 сходинок, щоб побачити місто з висоти. Латинська катедра разом з каплицею Боїмів - усипальнею багатих міщан; старовинний куточок Сходувірменський квартал з оглядом інтер'єру Вірменського собору XIV ст. Проспект Свободисвоєрідний ансамбль еклектики і модерна; Оперний театр (вх. квитки-10 грн.). Екстер'єр та інтер'єр театру приголомшує своїм багатством і красою. Фойє, коридор і сходи спроектовані так, що вдень вони прекрасно освітлюють крізь вікна і скляний дах світлом з вікон, а вночі - світлом ліхтарів. Вечір можна провести прогулюючись вуличками вечірнього Львова, або у романтичному львівському кафе. Вільний час. Нічліг.

Сніданок. Екскурсія "Замкове намисто Львівщини", (факультатив 175 грн.), протягом якої Ви відвідаєте старовинні оборонні фортеці. Першим у намисті є Золочівський замок, що зберігся до сьогодні майже повністю. Очевидець описує цю монументальну споруду так: "...Замок на високому горбі, добре укріплений валом із землі та бастіонами з кам‘яних плит і ровом". В наші дні оборонна споруда оточена високими валами, укріплена ззовні тесаними кам'яними плитами.

Другою коштовністю дорогоцінного намиста є, звичайно ж, Олеський замок, перша письмова згадка про який датується 1327 роком. Ця дата дозволяє припустити, що замок побудував один із синів Галицько-Волинського князя Юрія Львовича - Андрій або Лев. Напроти замку - Капуцинський монастир. Олеський замокмузей-заповідник, де зібрана унікальна колекція творів живопису, скульптури і прикладного мистецтва минулих сторіч.

Далеко не останнім серед замків, проте завершальним у нашій екскурсії є Підгорецький замок , що був споруджений у XVII столітті французьким інженером Бопланом. Вперше у 1445 році згадане в актах Бродських дворище Батиїв у селі Підгірці. Можливо, це латинська назва укріплення на Підгорецькій горі. Подгорецкий замокпам'ятник пізнього ренесансу. Палац оточений старовинними ровами і валами, на території знаходиться костел у стилі бароко, старовинний парк. Повернення додому. Вільний час. Нічліг.

 

Сніданок. Автобусна екскурсія по місту. Екскурсія в улюблене місце відпочинку львів’ян "Шевченківський гай" (вх. квитки: дор.-10 грн.; дит.-5 грн.) - музей народної архітектури і побуту, який природно «вписаний» в ландшафт. Прогулюючись його стежинами, ви як - ніби стаєте жителями підкарпатського села XIX століття.

Відвідини Личаківського некрополя (вх. квитки:дор.-10 грн.; дит.-5 грн.) – місце, де поховано багато поколінь жителів Львова, а також найвідоміший меморіал «Львівські Орлята», Високий замок – колиска Львова, Львівський університет – що був австрійський парламент, Будинок учених, Львівська Політехніка, – один з перших технічних вузів в Східній Європі, собор св. Юра – шедевр бароко, костел св. Єлизавети – пам'ятник неоготики, будівля залізничного вокзалу. Екскурсія в єдиний на Україні - музей Пива. Ви взнаєте, де вперше з'явилося пиво, як воно попало до Європи і України, старовинних і сучасних технологій виготовлення. І, звичайно ж, дегустація справжнього львівського пива (вх. квитки:без дегустації-10 грн.; з дегустації-15 грн.)!!! Вільний час. Нічліг.

 

Сніданок. Екскурсія "Загадкові околиці Львова" (факультатив 85 грн.) - Виїзд зі Львова до Жовкви. Екскурсія по місту (монастир домініканів, костел св.Лаврентія, Синагога, пл.Вічева, Ратуша). Красивий архітектурний ансамбль історичної частини міста, збережені пам'ятки Жовкви XVII-XX століть, вражають всіх, хто відвідує чи вивчає Жовкву. На невеликій території історичного центру, що з 1994 року має статус Державного історико-архітектурного заповідника, сьогодні знаходиться близько 40 пам'яток архітектури, в тому числі світового рівня. Жовківський замок – колишня резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського, а також російського короля Петра І в часи Північної війни.

Збудований замок за проектом архітектора італійського походження Павла Щасливого, неодноразово перебудовувався, зокрема, в 2-й. пол. XVII ст. архітекторами Петром Бебером та Августином Лоцці. У XVII-XVIII столітті був у власності, спочатку родини Жолкевських, а потім - Даниловичів, Собєських, Радивилів. Виїзд до Крехівського монастиря - одного із давніх місць масового паломництва.

Екскурсія по Крехівському монастирі. Відвідання цілющого джерела та печерних келій монахів-самітників. Повернення до Львова. Вільний час. Нічліг.

 

Сніданок. Екскурсія-прогулянка "Австрійський Львів" - площа Марійська, аптека і пасаж Міколяша, палац Потоцьких - колишня резиденція графа Альфреда Потоцького; Картинна галерея, бібліотека ім. Стефаника; Будівля Головної пошти; Університет ім. І.Франка - колишній Галицький сейм і Будинок Вчених - колишнє благородне казино і один з найкрасивіших і архітектурно досконалих будинків Львова. Площа Григоренка, Кам'яниця Рогатина - колишнє управління залізниці. Вільний час. Повернення додому.