Мелодія двох сердець!
(Відень і Будапешт)

Грудень
10, 30НГ
Січень
3P, 7, 21
Лютий
11СП, 25
Березень
3СП, 17, 31
Квітень
14, 21, 28М
Травень
5*, 12, 19
Червень
9, 23
Липень
14*, 28*
Серпень
11*, 18**
Вересень
1*, 8*, 29*
Жовтень
6, 20
Листопад
10, 24
Грудень
8, 29НГ

 Егерсалок - Егер - Долина Красунь - Будапешт - Закрут Дунаю - Хевіз - Відень
 

 

3 ночі в Будапешті + 1 ніч в Відні!!!

 

День 1. 
СУБОТАЛьвів. Зустріч кожного туриста
09:00 – Подарунок від компаніїПішохідна екскурсія «Тільки у Львові...». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, закликають своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе крізь віки свою історію... 
20:00 – Виїзд від Львівського залізничного вокзалу. Переїзд в Угорщину

 

 

День 2. 
НЕДІЛЯ. Переїзд на північ Угорщини, в місто Егер
«Скринька коштовностей» - так часто називають Егер - одне з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - місто квітів, студентів і знаменитого червоного вина. Чистота і охайність вулиць, привітність місцевих жителів, затишні ресторанчики, тераси-кондитерські, чарівні будівлі, а прикрашені балкони з кованого заліза надають місту неповторний шарм та привабливість ... 
10:00 - Перше знайомство з термальними чудесами Угорщини, «Угорським Памуккале» - містом Егерсалок! І як подарунок для прекрасного почуття бадьорості - відвідини Велнес-Комплексу (10 €)! До Ваших послуг незвичайні масажі, розважальні басейни, ексклюзивні сауни, приємні і ніжні ванни ... А ще Егерський регіон знаменитий своїми винами: найвідоміше з вин - «Бича Кров», а найприємніше - «Егерська Дівчина». Запрошуємо всіх на дегустацію в Долину Красунь! 
Переїзд в Будапешт. Поселення в готель. 
20:00-Під запальні акорди в національному ресторані «Пробуємо Угорщину на смак» (дорослі-25 €, діти до 12 років-15 €). 
Ночівля в готелі.


День 3. 
ПОНЕДІЛОК. Сніданок. 09:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це "Перлина Дунаю" - Будапешт! О! це Місто ... Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок у ньому - Вайдахуняд. Ось і Рибацький бастіон, собор Матяша, де вінчаються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і ... сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент ... 
♦ 13:00 - Рекомендуємо поїздку в Закрут Дунаю з екскурсією у Вишеград і Сентендре (дорослі-30 €, діти до 12 років-20 €). Вишеград - колишня столиця Угорщини, згодом літня резиденція та улюблене місце відпочинку короля Матяша. Відвідання фортеці, звідки відкривається чудова панорама на Закрут Дунаю - гори, блакитний Дунай, невеликі острівці і, заховані в деревах, червоні дахи будиночків ... Сентендре - чудове і затишне містечко, де можна поринути в атмосферу старовинних вулиць, маленьких церков, музеїв та сувенірних крамничок. Саме тут варто спробувати справжні марципани та провести солодкі хвилини у світі казки. Повернення в Будапешт
20:00 - Вечірня програма «Шарм нічного міста» (дорослі-25 €, діти до 12 років-20 €). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті - набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні! Сюди приходять не тільки за покупками, а погуляти, зустрітися з друзями і помилуватися видом на Будайську фортецю - ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зоряного неба висвічуються Королівський палац, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте - Ви в Будапешті! І на завершення програми - прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з шампанським (необмежено). Ночівля в готелі.


День 4. 
ВІВТОРОК. Сніданок 08:00 - Рекомендуємо: екскурсія Тихань-Кестхей-Хевіз (дорослі-45 €, діти до 12 років-35 €) 
Переїзд на півострів Тихань-елегантний туристичний центр з його заповідником, фортецею, унікальним собором, прикрашеним дерев'яними фігурами, і пагорбом, який носить незвичну назву - Ехо ... Кажуть, якщо голосно і виразно крикнути з пагорба своє заповітне бажання, то воно неодмінно збудеться!. . 
Продовження екскурсії в місті Кестхей - огляд палацо-паркового ансамблю сім'ї Фештетич. 
А далі - одне із чудес Угорщини - "купання в кратері вулкану» - озеро Хевіз. Кажуть, що це озеро з «живою водою». Тут кожну секунду піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура, навіть взимку, не опускається нижче 26 º С. Сюди їдуть відпочити, підлікуватися і просто скупатися ... 
(У літній період - купання на озері Балатон). 
Повернення в Будапешт. Ночівля в готелі.
 


День 5. 
СЕРЕДА. Сніданок. 08:00 - Виселення з готелю. Переїзд в Австрію. Прибуття в Відень
12:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. 
♦ 14:30 – Рекомендуємо екскурсію «Імператриця Елізабет – правда і вигадка» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) - Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. Вона була першою вершницею Європи і відомою красунею свого часу... слідкувала за фігурою, виснажуючи себе дієтами... коли їй було 15, "перший чиновник" великої Австрійської імперії попросив її руки... а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитись у віках молодою і неперевершеною... Правда змішалась з вигадкою... і вже вже важко відрізнити одне від іншого... 
18:00 – Рекомендуємо програму «Відень в вечірньому вбранні!» (дорослі - 45€, діти до 12 роікв - 30€) – Екскурсія починається з поїздки по святково освітленому вечірньому Рінгу. Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою на місто з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по–домашньому затишним… Поселення в готель. Ночівля в готелі.


День 6. 
ЧЕТВЕР. Сніданок. Виселення з готелю. 
09:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (дорослі - 35€, діти до 12 років - 25€). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку відвідаємо принца Євгенія Савойського і побачимо надзвичайний за своєю красою палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним з найкрасивіших зразків бароко в світі! Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах! Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці. 
♦ 15:00 – Рекомендуємо екскурсію «Блиск і занепад Великої Імперії» (дорослі - 25€, діти до 12 років - 15€) – відвідування Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці! 
15:00 – Повернення в Україну.  
 


День 7. 
П'ЯТНИЦЯ.
Прибуття в Чоп приблизно в 3:00 
Прибуття до Львова приблизно в 8:00. Вільний час.

 

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart
Дорослі:
Діти
до 12 років
 Більше 8 тижнів
 170 €
 150 €
 Більше 6 тижнів
 190 €
 170 €
 Менше 6 тижнів
 200 €
 180 €

 

Вартість туру відрізняється від звичайної: 
* - Сезонна доплата + 10€ 
** - Сезонна доплата + 18€ 
М-Травневі свята 28,04 М
 (зміни програми, тарифів і вартості туру) 
НГ-Новорічні свята 30,12 нг (зміни програми, тарифів і вартості туру) 
Р-Різдвяні свята 3.01Р (зміни програми, тарифів і вартості туру).

Вартість Різдвяної програми (виїзди 3.01):

 

Вартість туру 
при оплаті замовлення:

Standart
Дорослі:
Діти
до 12 років
 до 31/10
200 €
 180 €
 до 11/11
210 €
 190 €
 после 11/11
220 €
 200 €

 

ШТРАФНІ САНКЦІЇ: 
• При відмові від туру до 10.10. 2011 штраф - 30 € на людину. 
• При відмові від туру до від 10/11/11 10/11/11 до року штраф - 70 € на людину. 
• При відмові від туру з 10/11/11 01/12/11 до штраф - 70% вартості туру
• При відмові від туру від 02.12.2011 чи пізніше штраф - 100% вартості туру
• Консульський збір НЕ повертається після подачі документів.


ВАЖЛИВО!!! 
• Документи на Різдвяні тури приймаються до 12/04/2011 року 


Вартість включає
• зустріч представником компанії на зал. вокзалі м. Львова 
• проїзд автобусом єврокласу 
• проживання в готелі, сніданки (шведський стіл) 
• екскурсії по програмі (по Будапешту, Егеру, Відню, Львову
• дегустація єгерських вин в Долині Красунь 
• супровід керівника групи, страхування  
• !!!! DVD диск з фільмом про Будапешт 


Вартість не включає 
• рекомендовані програми, вхідні квитки 
• консульський збір - 35€ (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років… згідно угоди про спрощення візового режиму) 


ВАЖЛИВО
• При замовленні – програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати. 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти!!! 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі – консульський збір не повертається. 
• За одномісне розміщення передбачена доплата – 70€. Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах. 
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ - просимо обов'язково попередити туристів! 
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 30 осіб.
• Місця в автобусі розприділяються автоматично, по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць. 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено 
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг і не відповідає за роботу митних служб

Просимо Вас ознайомитись з основними правилами і корисними порадами тут!

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ ТА РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.