Віват Париж!

ЛьвівКраківДрезденЛюксембург - ПарижВерсальФонтенблоПрагаЛьвів

01.12.2012 22.12.2012* 28.12.2012*- НГ 19.01.2013 10.02.2013 22.02.2013 03.03.2013 29.03.2013 11.05.2013 12.05.2013 01.06.2013 22.06.2013 21.09.2013

*Доплата 40 евро


alt Прибуття до Львова. 8:00-8:30 – виїзд. Перехід кордону
Транзитна ночівля на території Польщі. Нічліг.

 
alt Сніданок. Екскурсія по Кракову - місту чарів і магії: кажуть, що тут діє магічна сила, пов'язана з розміщеним там святого каменя, якому приписується велика могутність.
Відвідайте найпотаємніші місця колишньої королівської столиці Польщі. Пройдіться Королівською дорогою до Вавеля - резиденції королів починаючи з другої половини ХІ ст., пізніше названий польським Акрополем. Завітайте в Кафедральний собор (1364 р.), де проходила коронація і похорони майже всіх польських королів. На вежі Сигізмунда висить найвеличніший польський дзвін - Сигізмунд.
Відчуйте старовинну атмосферу, проходячи біля Флоріанських воріт і Барбакана.
Зануртеся в середньовіччя на площі Ринок, не забуваючи зайти в Сукенніци (стилю Ренесанс) - суконні ряди, де почали торгувати ще в ХІІІ ст.
Прислухайтеся, що говорить Вам серце, дивлячись на вівтар Віта Ствоша в 700-літньому Маріатскому костелі.
Collegium Maius. Головний корпус Ягеллонського університету, споруджений 1400, один з найстаріших університетів Європи, випускником, якого був Микола Коперник і інші.
А ще Ви почуєте звуки дзвіниці базиліки Діви Марії «хейнал», яка раптово обривається. За переказами - це гра трубача, який побачив що наближаються татарські війська і хотів попередити мешканців міста, але його вбиває татарська стріла ...
Вільний час.Рекомендуємо на вибір
Екскурсію в одну з найяскравіших пам'яток ЮНЕСКО в Польщі, в «Соляні шахти Велічка» (факультативно - 30 €/20 €) - творіння природи і людини. Творіння природи - сіль і її кристали, а творіння людських рук - каплиці, скульптури і люстри з солі. Це все є скарбом світової культури. Соляна шахта є також музеєм гірничої техніки, що походить з 13 століття.
Також рекомендуємо екскурсію в Вавельський замок (факультативно - 20 €/15 €) - місто-фортеця на підвищенні, «польський Кремль», резиденція князів, їхніх коронацій і тризн, твердиня польськості ще з X століття. У Вавелі можна провести не одну годину, розглядаючи кожну найдрібнішу деталь.
Переїзд в транзитний готель на території Польщі. Нічліг.
alt Сніданок. Виселення з готелю. 
8:00 - їдемо до Дрездена - стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це власне і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька відомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" – ("Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденської картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (за бажанням групи можна відвідати галереювхідні квитки 10 €). Вільний час. 

Переїзд на транзитну ночівлю на території Німеччини. Пізнє поселення. Нічліг.
alt Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо екскурсію в Люксембург (15 €/10 €). Велике герцогство дійсно дуже мале: лише 70 км у довжину і 35 у ширину. Чудові архітектурні споруди різних епох, мальовничі пейзажі, повноводні річки, величні замки і краще в світі вино. Історичний центр, оточений прекрасним парком, довкола якого височіють старовинні кріпосні стіни і башти. Люди живуть в кам'яних будиночках з черепичним дахом. Стіни будинків обвиті виноградною лозою, а на вікнах квітнуть веселі братки і ніжні петунії. З вулиці пахне теплим хлібом і солодощами. Приїжджавши до Люксембурга, туристи потрапляють в справжню казку.
Переїзд в Париж. Приїзд в Париж (орієнтовно 15:00). Вільний час. Знайомимось з Парижем.
Автобусно-пішохідна екскурсія по Парижу. Париж стає рідним з першого погляду ... Паризькі прогулянки заводять у минуле, у потаємні куточки душі. Все, що ми знаємо з шикарних фільмів і книг, - все раптом оживає і наповнює серце щемливим трепетом: Тріумфальна арка, Ейфелева вежа, Єлисейські поля, Нотр-Дам де Парі... Франсуаза Саган, Коко Шанель, Джо Дассен, Бріджит Бардо... Місто повсюди розвішує сигнальні прапорці чужих спогадів, скороминущість пізнавання і мерехтіння почуттів...
Рекомендуємо
Відвідати найзнаменитішого у світі музей парфумівМузей парфумерії «Фрагонар» (Musée Fragonard) - розташований поблизу Гранд Опера на вуличці Скриб (9 rue ScribeParis). Музей відомий як унікальна паризька визначна пам'ятка, впевнено займає провідне місце серед таких шедеврів, як Лувр і Версаль. Це не просто знаменитий у світі музей ароматів, але і величезний центр краси. Це храм запахів, заснований фірмою ParfumerieFragonard. Саме в музеї Fragonard ви дізнаєтеся історію створення парфумів, призначення усіляких флакончиків і перегінних апаратів, про «носів» - дивовижних людей, здатних розрізняти кілька сотень запахів. Сьогодні у світі всього 400 «носів» - приблизно половина з цих унікальних людей працює у Франції.
Пропонуємо здійснити круїз таємничою річкою Сеною (15 €) - побачити столицю Франції ще з одного вдалого ракурсу ... Або побачити Париж з висоти Ейфелевої вежі (вхідний квиток - 13 €) - пам'ятка сміливої інженерної думки: 7000 тонн залізних мережив, піднімається на 300-метрову висоту!
Поселення в готель. Нічліг.
alt Сніданок. Вільний час в Парижі.
Рекомендуємо екскурсії: 
Для бажаючих відвідати Лувр (вхідний квиток з екскурсією - 30/20 €) - це не тільки архітектурний пам'ятник, як палац французьких королів, а й один з найвідоміших музеїв світу. У ньому зібрана багатюща колекція різноманітних експонатів. Тут можна знайти барельєфи з ассірійських палаців, єгипетську живопис і багато чого іншого.
Поїздку в Версаль (40/30 €) - Королівський Версаль - символ шику, могутності і багатства країни, - столиця Франції протягом 107 років ... найбільший палац Європи ... примха молодого Короля Сонця ....
Здійснити чарівну мандрівку в Фонтенбло (45 €) - одну з найстаріший королівських резиденцій. Влітку, коли священні камені Європи розжарені і пашать жаром, стратегічно вірне рішення - втекти з Парижа у Фонтенбло, де багато води, море зелені і квітів. За свою довгу історію Фонтенбло обріс легендами і, як годиться старовинному замку, дав притулок цілому сонму привидів....Крім того, Фонтенбло - одна з чотирьох улюблених резиденцій Наполеона I. Фонтенбло - справжнє відкриття для любителів історії та мистецтва.
Монмартр (20/15 €) з оглядом базиліки Сакре-Кер, площі Тертр, вулиці Лепік, млини Мулен Галетт.
Для всіх любителів нічного життя пропонуємо відвідати всесвітньо відоме Мулен Руж (від – 150 €/100 Є). 
Самостійне повернення до готелю. Нічліг.
alt Сніданок. Виселення з готелю. 
Вільний час.
 Рекомендуємо: 
Відвідування ДІСНЕЙЛЕНДУ (70/65 €). Чарівний світ мультфільмів, анімаційних героїв і захоплюючих атракціонів чекають на Вас. Ця поїздка захопить не тільки дітей, але й дорослих.
18:00 - виїзд з Парижу.
Нічний переїзд в Прагу по території Німеччини.
alt Приїзд в чарівну й неповторну Прагу. Екскурсійна програма "Старе місто" - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементіум – колишнє місто єзуїтів.
Вільний час. Туристам, які не повною мірою насолодитися красою Праги, пропонуємо екскурсію Празьким Градом (факультативно - 10 €). Празький Град - колись резиденцію чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши з надвір'я старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду. 
Рекомендуємо прогулянка на кораблику (25 €, екскурсія + вечеря). Прогулянка нічною Влтавой подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття страв, і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.

Переїзд на нічліг на території Польщі. Нічліг.
alt Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на українсько-польський кордон. Прибуття до Львова (орієнтовно 23-00).
 


Вартість туру 330 €

 


У вартість пакета входить: У вартість пакета не входить: 
 • проживання із сніданками;
 • всі екскурсії по програмі;
 • супроводження представником фірми;
 • проїзд автобусом по маршруту.
 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативні екскурсії;
 • харчування, непередбачене програмою;
 • вхідні квитки;
 • консульський сбір 35 € + 240 грн
 • особисті витрати;
 • медичне страхування 40 грн;