Тури в Польщу

 

Сяйво Балтійського Узбережжя

Естонія   Латвія   Польща   Швеція  

• "Стокгольм - Північна Венеція" у вартості туру
• 3 столиці - в програмі туру (Рига, Таллін, Стокгольм)
• 2 дні в королівському Стокгольмі + 2 ночі на розкішному круїзному лайнері

Липень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

15*

12, 26

16

14

18

29

 

 

День 1
 
Львів. Зустріч представником фірми "Танго Тревел"
08:30 Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
09:00 Виїзд зі Львова.
Переїзд територією Польщі. Ночівля у транзитному готелі
День 2
 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Риги.
Автобусно-пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Вы побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.
Вільний час.
Латвія ЛатвіяЛатвіяЛатвія
Рекомендуємо
екскурсію по м. Юрмала (20 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев'яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.
Поселення в готель. Ночівля.
День 3
 
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Талліна.
Оглядова екскурсія по місту "Vana Tallinn".
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман... Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча... Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посерд вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn. 

ЕстоніяСяйво Балтійського УзбережжяЕстоніяЕстоніяВільний час. Рекомендуємо:
Екскурсія "Кін ін де Кьок" або "заглянь у кухню" (15 євро). Найпотужніша Таллінська вежа Кік ін де Кьок пропонує подорожі в часі, починаючи з 1219 року. Експозиція музею образно і динамічно знайомить гостей з історією заснування та розвитку Таллінна, його оборонних споруд і найважливіших військово-історичних подій. А з вікон кафе на шостому поверсі вежі відкривається унікальна кругова панорама на Тоомпеа і Нижнє місто. 
18.00 - Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі M/s Viktoria I або M/s Baltic Queen. По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.
День 4
 
Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:00 - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.
Сяйво Балтійського УзбережжяШвеціяСяйво Балтійського УзбережжяВільний час. Рекомендуємо: 
відвідати музей Васа (20 євро/10 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна у 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам'яток світового масштабу.
 
Для того, щоб ближче познайомитися зі Швецією рекомендуємо відвідати музей Скансен (20 євро). Це місце перетину часу та простору! Це зустріч різних поколінь та народів! Це жива історія Швеції!!! Скансен - перший в світі етнографічний музей під відкритим небом, тут ти маєш можливість прогуляйся серед будиничків зібраних із різних кінців Швеції та вирваних із різних куточків часу.
Поселення в готель. Ночівля.
День 5
 
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Стокгольмі.
Рекомендуємо ненадовго покинути Стокгольм та відвідати Палац Дротнінхольм (25 євро). Де і як живуть сьогодні королівські особи? Відповідь на це запитання ти зможеш знайти посередині дзеркального озера Меларен, на дивному острові Ловен - в Дроттінхольмі! Саме тут проживає королівська сім'я Швеції. Побувай на "Острові Королеви", в її палаці, прогуляйся в королівському парку та біля китайського селеща присвяченому китайському архітектору. Відчуй королівську розкіш, яку тут навіть відчутно в повітрі. Повернення в Стокгольм.

Drottninholm DrottninholmDrottninholm

Факультативна екскурсія в Історичний музей вина і спирту (20 євро). Вдихни запах прянощів, який надає пікантності знаменитій скандинавській тминовій горілці, послухай шведські застільні пісні, відвідай крамницю винороба та завод початку минулого століття! Музей дає захоплююче уявлення про технічний і культурний розвиток виробництва спирту та алкогольних напоїв.
17:00 - Відправлення на паромі зі Стокгольму у Ригу. Ніч на поромі. Запрошуємо на розважальну програму до самого ранку!
День 6
 
Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу. Переїзд у Львів. 
А по дорозі, запрошуємо Вас на екскурсія  "Придворні інтриги Рундальського палацу"(10 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди - Чорна та Біла леді.

ЛатвіяЛатвіяЛатвія

Нічний переїзд у Львів.
День 7
 
Прибуття у Львів близько 09:00. 
Подарунок від фірми "Танго Тревел" - Пішохідна екскурсія по Львову.

 

Вартість туру (ЄВРО):

При бронюванні та оплаті:

Дорослі

Діти до 16 років

Більше 8 тижнів

189 євро 179 євро

Більше 4 тижнів

199 євро

189 євро

Менше 4 тижнів

219 євро

209 євро

* - сезонна доплата 18 євро/турист

У вартість входить:
• зустріч представником фірми 
• проїзд автобусом єврокласу 
• проживання в готелі категорії 3*, сніданки (шведський стіл) 
• проїзд на паромі Таллін - Стокгольм - Рига у 4-місній каюті категорії С. (опис кают - www.tallinksilja.ru)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи

 медичне страхування 

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки 
• харчування на паромі
 
 особисті витрати
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)

 

Увага!
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданки на паромі для дорослих 22 євро (2 сніданки); діти (12-17 років) - 13 євро (2 сніданки)
Доплата (
ЗА БАЖАННЯМ!) за вечері на паромі для дорослих 64 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) -32 євро (шведський стіл).

 

ВАЖЛИВО: 
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти. 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається 
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 20 євро/ніч в готелі
• За двомісне розміщення на паромі в каюті категорії В2 передбачена доплата - 50 євро/ос
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері

• Доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит!
• ПІД ЧАС ТУРУ ПАСПОРТИ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ 
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік 
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено 
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг 
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови