Закарпаття — край сонця та розваг!

Березень Травень Червень Липень Серпень
24,29 12 2 7, 21 4, 18

СиневирЧинадійвоБерегово

Львів - Шипіт - озСиневир - ХустБерегово - Мукачево - Чинадійво - Львів

день

7.45 збір групи на залізничному вокзалі8.00 Виїзд зі Львова.
Переїзд на територію Закарпатської області.
Водоспад Шипіт — один з найкрасивіших водоспадів Закарпаття. Назва водоспаду „Шипіт” походить за його гучне звучання, яке вдалечині чується як шепіт. Вода у водограї спадає численними мальовничими каскадами, зачаровуючи поглядиШипіт справляє величезне враження. Його води несуть свіжість і прохолоду для тіла, а також спокій та гармонію для душі.
ий острівець. Звідси і народна назва озера — Морське око. Не дарма озеро вважається однією з візитних карток Українських Карпат.

Канатна дорогаШипітСиневир

Наступним пунктом нашої подорожі є озеро СиневирТутешні краєвиди відзначаються надзвичайною мальовничістю й величністю. Стрімкі схили, вкриті стрункими ялинамищо спадають прямо до водної поверхні. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець. Звідси і народна назва озера — Морське око. Не дарма озеро вважається однією з візитних карток Українських Карпат.

Поселення у готель близько 22.00

день

8.00 Сніданок.
Факультативно: Страусина ферма функціонує з 2002 року та з тих пір користується великою цікавістю у туристів, перші страуси були привезені із Словаччини та Намібії. Закарпатський клімат досить добре сприймається "іноземцями". (30 грн)

Переїзд у місто Берегово, що славиться не лише як осередок угорського населення та виноробів. Тут є ще одна цікавинка — термальний басейн на базі «Закарпаття». До Берегово приїжджають і відпочити, і підлікуватися. Термальна вода, насичена сіркою, кремнієм та іншими елементами, аналог хімічного складу якій знаходиться лише в Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатці та Сахаліні. Купання у термальному басейні (30 грн/год). Вільний час.

Страусина фермаТермальний басейнПаланокЧинадійво

Переїзд у Мукачево. Відвідання замку “Паланок”- древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. Один із цих шляхів проходив через Верецький перевал і в сиву давнину називався Великими руськими воротами...

По дорозі до Львова ми відвідаємо ще одне місце - Чинадійово. Через вхід з написом Санаторій "Карпати" ви попадаєте у розкішний парк з його більш як 40 видами жителів, серед яких самшит, катальпа, канадська ялина, японська вишня, рожевий бук та маса інших ботанічних перлин. Ще трохи - і вже за кронами дерев видно високу башту, прикрашену годинником та родинними гербами. І тут перед нами відкривається панорама з діснеївських мультиків. Сірий палац з гостроверхими, шпилястими вежичками вкритими червоною черепицею. Ввійти у нього можна через 12 входів, прогулятися 52 кімнатами, оглянути навколишні пейзажі крізь 365 вікон.....Це мисливський палац графів Шенборнів.

Також на території санаторію міститься джерело “Краси та Молодості”. Його дію ви зможете випробувати на собі.

Повернення до Львова близько 21.00

 

Вартість туру  без ПДВ

370 грн дорослий

360 грн діти до 13 років

У вартість входить:
екскурсійне обслуговування
- транспортне обслуговування згідно програми
- проживання у готелі (номери з вигодами)
- страхування

У вартість не входить:
харчування 
- вхідні квитки:
Замок Шенборна (5 грн. дорослі, 2 грн. діти), Мукачівський замок (10 грн. дорослі, 5 грн. діти), термальний басейн в Берегово (30 грн./год. дорослий і 15 грн./год. дитячий), Національний парк “Синевир” (10грн. дорослі в т.ч. студенти, 5 грн. діти), водоспад Шипіт (3 грн. дорослі, діти б/к)
.

- особисті витрати