Бонжур Париж


ЛьвівПрагаДрезденПариж (2 дня) – ШопронБудапештНіредьхаза


Вартість туру – 335  + 350 грн.


Дати виїздів: 22.03, 26.03, 26.04*, 09.05*, 06.06...
1 день 16:00 – збір групи в м. Львів.
16:10 – Виїзд на територію Чехії
2 день Прибуття до м. Прага.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Місто тисячі шпилів» Прага
 -  романтична, казкова, приваблива, граціозна, якою її означали навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв  десятків поетів,музикантів, митців душею і тілом. Ви відвідаєте знаменитий Карлів міст і серце Праги - Старомеська площа.
Вільний час.
Для бажаючих пропонуємо факультативну екскурсію:

 «Прагакоролівське місто» (20 €\15 
). Ви побуваєте в резиденції пражських королів та імператорівПражському граді. Перед Вами відкриється:Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі, палацовий комплекс Бельведер.
Поселення в готелі.
Ночівля.
3 день Сніданок.
Переїзд до м. Дрезден. Оглядова екскурсія містом
 - Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Вільний час можливість відвідати знамениту Дрезденську галарею.
19:00 – збір групи. Нічний транзит на територію Франції.
4 день
Мрії збуваютьсяПариж, Париж, Париж

Ласкаво просимо до найромантичнішого міста в світі.
Автобусно-пішохідна екскурсія «Бонжур Париж». Наше знайомство ми почнемо з собору Паризької Богоматері, далі ми проїдемо по набережній р. Сена, побачимо Лувр, сад Тюильри, площу Згоди і багато іншогоПариж настільки неподібний до всієї іншої Франції, що його іноді називають "містом-державою". Місто всіх часів і народів, Париж зберіг і прикмети далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Тут є все і для всіх - для театралів, меломанів, цінителів живопису, для гурманів, любителів всіляких розваг і ділових людей.
Поселення в готелі.
Вечірня екскурсія «Богемний Монмартр» (35 €/25 €)
. Він є самим колоритним місцем в Парижі, по своїй енергетиці, богемній атмосфері та неповторній привабливості. Музеї та галереї, галасливі площі та тихі вулички, невеликі театри та величезна кількість кабаре, ну і звичайно один з найгарніших соборів світу – Сак ре Кер.
Ночівля.

5 день
Сніданок. 
Мрії збуваютьсяПариж, Париж, Париж

Пропонуємо Вам відвідати один з найбільш відомих музеївЛувр (35\20). Louvre в Парижі - найбільший музей світу і найдавніший королівський палац. Картини Лувру - це колекція безцінних шедеврів світової спадщини. Це місце, яке потрібно хоч раз в житті відвідати .
Вільний час. 
Рекомендуємо Вам тематичну прогулянку вздовж річки Сена, яка завершиться на Марсовому полі біля знаменитої Ейфелевої вежі. Бажаючі матимуть можливість піднятися на оглядову площадку Ейфелевої вежі.
Також для бажаючих:
-    можливість прогулятися по Елісейських полях,
-    відвідати старинний квартал Маре
Тематична екскурсія «Au revoir Paris» неймовірний та чарівний – він приваблює і вдень, і вночі. Пропонуємо ще поглянути на Париж вже у вечірніх вогнях. Заради цього мільйони туристів кидають всі негайні справи та повертаються в цей романтичний закуток світу. І все це під неповторні романтичні пісні з бокалом шампанського для дорослих і солодощами для дітей.
Нічний транзит на тереторію Угорщини.
6 день Прибуття в м. Шопрон.
Поселення в готель. Вільний час.
Нас запрошує саме середньовічне місто Угорщини
. Перше поселення з назвою Скарбантія існувало тут ще в період процвітання Священної Римської імперії. Зараз це місто з безліччю архітектурних пам’ятників, удостоєним в 1975 р. премії «Європа Ностра». Серед більшості історичних будівель, витриманих в стилі бароко, зустрічаються будівлі, що відносяться до інших архітектурних стилів. Так з одної з них – 61-метрової Пожежної вежі -  відкривається прекрасний вид на місто. Центральну міську площу прикрашає барочна колона Святої Трійці, а по її периметру між старовинними двох-трьохповерховими будинками часів готики і ренесансу розташовано Будинок-музей династії колекціонерів Сторно, готичний Будинок Гамбринус і Будинок генерала з Музеєм модерної скульптури всередині.
Ночівля.
7 день Сніданок.
Переїзд до столиці Угорщини – Будапешт.
Подарунок від фірми тематична екскурсія « Перлина Дунаю»
. Проїхавшись,  по одній з найкрасивіших набережних Європи, ми піднімемося на знаменитий Рибацький бастіон, де на панорамному майданчику з висоти пташиного польоту, ми побачимо незабутню панораму Будапешту.
Вільний час. Рекомендуємо відвідати один з найбільших аквапарків Європи «Aqua-world» - це водно-розважальний комплекс, що складається з 21 басейну, 11 водних гірок, 17 саун та карстового джерела з мінеральною водою...На території комплексу є лазні, джакузі, фінська, арома, кріо, сольова сауни. Басейни для плавання та стрибків з трампліна, єдиний в країні басейн з штучними хвилями для занять серфінгом, всілякі дитячі басейни та водні атракціони... Тут панує справжня атмосфера захоплення та позитивного настрою!
Збір групи.
Фото-пауза на одній з найкрасивіших площ Європи – площі Героїв.
 Перед Вами відкриється вигляд на колонади, розмах країв, якої становить 85 метрів — зверху вони прикрашені статуями Праці та Добробуту, а також Знань і Слави, бога Війни та богині Миру. На фоні цих прекрасних декорацій пропонуємо підняти бокал справжнього угорського вина. За хороший початок подорожі !!!
Переїзд  на схід Угорщини. Поселення в транзитному готелі.
Ночівля.
8 день Сніданок.
Відвідання супермаркету «Tesco»
, останні покупки, це завжди добре . А тепер можна і додому …
17:00 – орієнтовне прибуття до м. Львів.
У вартість програми включено:
- проїзд транспортом євро-класу;
- проживання в готелях на території  Угорщини, Франції та Чехії;
- харчування ВВ;
- екскурсії по програмі;   
- супровід керівника групи.

 У вартість програми не включено:
-    консульський збір (35 € + 24 грн.);
-    страховка (орієнтовно 5 €).

Туристичний збір в готелях Парижу 3.5 

 

в зазначені дати, сезонна доплата у високий туристичний період - 15 €