Закарпаття - край сонця та вина!

Україна  

Квітень

Червень

Серпень

30

28

24

 

ЧинадійвоСиневирБерегово

 

Львів-Шипіт-оз.Синевир-Хуст-Іза-Нижнє Селище-Берегово-Мукачево-Чинадійово-Львів


 

1 день

8.15збір групи назалізничному вокзалі. 8.30Виїзд зі Львова.
Переїзд на територіюЗакарпатської області.
Водоспад Шипіт
один з найкрасивіших водоспадівЗакарпаття. Назва водоспаду „Шипіт”походить за його гучне звучання, якевдалечині чується як шепіт. Вода уводограї спадає численними мальовничимикаскадами, зачаровуючи погляди. Шипіт справляєвеличезне враження. Його води несутьсвіжість і прохолоду для тіла, а такожспокій та гармонію для душі.

Закарпаття

Наступнимпунктом нашої подорожі є озероСиневир. Тутешнікраєвиди відзначаються надзвичайноюмальовничістю й величністю. Стрімкісхили, вкриті стрункими ялинами, щоспадають прямо до водної поверхні.Посередині озера розмістився, немовзіниця блакитного ока, невеликийострівець. Звідси і народна назваозераМорське око. Недарма озеровважається однією з візитних картокУкраїнських Карпат.
Поселенняв готель близько
20.00Вільнийчас.

2 день

9.00Факультативно:Страусина ферма функціонує з 2002 року та з тих пір користується великою цікавістю у туристів, перші страуси були привезені із Словаччини та Намібії. Закарпатський клімат досить добре сприймається "іноземцями". (30 грн)

Іза- вважаєтьсястолицею лозоплетіння на Закарпатті.Проїжджаючи центральною вулицею селамайже біля кожної хати можна побачитисправжні витвори мистецтва із лози:столи, стільці, крісла-гойдалки,етажерки, тумбочки, вази, шкатулки,кошики, обплетені бутлі, різні сувеніри,тощо. Торгівля тут завжди йде жваво...іми теж до неї приєднаємось.

Іза

Переїздв НижнєСелищевідвідання Селиськоїсироварні це соціальний проект, започаткованийжителями Н.Селища за європейськимистандартами. Вона переробляє молоковід сільського населення, яке проживаєнеподалік, з метою виготовленняякісного сиру.Тут можна продегустувати 3 сорти сируз вином (факультатив -25 грн). А хтоматиме бажання зможе їх придбати.

Поселенняв готель близько 18.00. Вільнийчас. 

3 день

9.00Переїзду місто Берегово,щославиться не лише якосередок угорського населення тавиноробів. Тут є ще одна цікавинка —термальний басейн на базі «Закарпаття».До Берегово приїжджають і відпочити,і підлікуватися. Термальна вода,насичена сіркою, кремнієм та іншимиелементами, аналог хімічного складуякій знаходиться лишев Новій Зеландії, Ісландії, на Камчатціта Сахаліні. Купання утермальному басейні (30 грн/год). Вільнийчас.

Закарпаття- один із центрів виноробства, тут практично кожна сім'явирощує різноманітні сорти винограду.Сьогодні Ви матимемо унікальну можливістьвідвідати один із підвалівв(факультатив— 42 грн), де виготовляється тазберігається справжнє вино. Також Визможете продегустувати кілька видівхорошого закарпатського вина. А комусподобається може придбати його длясебе та друзів.

Переїзду Мукачево.Відвіданнязамку “Паланок”-древній замок видно, з якого б ви бокуне наближалися до Мукачева. Овіянийлегендами і бойовою славою, він увінчуєсвоїми могутніми фортечними спорудамиодиноку гостроверху сопку на довколишнійрівнині. Мукачівський замок - визначнийвоєнно-архітектурний пам'ятниксередньовіччя - був збудований дляохорони і контролю торгових і воєннихшляхів, що схрещувалися тут. Один ізцих шляхів проходив через Верецькийперевал і в сиву давнину називавсяВеликими руськими воротами...

Паланок

Подорозі до Львова ми відвідаємо ще однемісце -Чинадійово.Через вхід з написом Санаторій "Карпати"ви попадаєте у розкішний парк з йогобільш як 40 видами жителів, серед якихсамшит, катальпа, канадська ялина,японська вишня, рожевий бук та масаінших ботанічних перлин. Ще трохи - івже за кронами дерев видно високубашту, прикрашену годинником тародинними гербами. І тут перед намивідкривається панорама з діснеївськихмультиків. Сірий палац з гостроверхими,шпилястими вежичками вкритими червоноючерепицею. Ввійти у нього можна через12 входів, прогулятися 52 кімнатами,оглянути навколишні пейзажі крізь365 вікон.....Це мисливський палац графівШенборнів.

Також на територіїсанаторію міститься джерело “Красита Молодості”. Його дію ви зможетевипробувати на собі.

Поверненнядо Львоваблизько 22.00


 


 

Вартість туру

475 грн дорослий

465 грн дітидо 13 років


 

Увартістьвходить:

-екскурсійнеобслуговування

-транспортне обслуговування згіднопрограми

-проживання

-страхування


 

У вартістьне входить:

-харчування

- вхідні квитки: Замок Шенборна (5 грн.дорослі, 2 грн. діти), Мукачівський замок(10 грн. дорослі, 5 грн. діти), термальнийбасейн в Берегово (50 грн./год. дорослийі 30 грн./год. дитячі квитки), Національнийпарк “Синевир” (10грн. дорослі в т.ч.студенти, 5 грн. діти), водоспад Шипіт (3грн. дорослі, діти б/к).

-особисті витрати

-факультативні програми: дегустаціясиру з вином — 25 грн, страусина ферма - 30 грн